Osobní bankéř/ka - Praha, Strossmayerovo náměstí

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Do nově vznikajícího týmu Osobních bankéřů hledáme cílevědomé osobnosti, které mají chuť podílet se na novém způsobu poradenství klientům České spořitelny a také na sobě dále pracovat a rozvíjet své znalosti, dovednosti a kariéru.
Osobní bankéř je komunikativní a aktivní při vytváření a rozvíjení dlouhodobého vztahu s klientem. V novém přístupu privátního poradenství bude zodpovědností osobního bankéře především poskytování kvalitního a profesionálního poradenství, které je hlavním pilířem doručení užitku, zážitku a spokojenosti významným klientům České spořitelny.

  • poskytování kvalitní a profesionální poradenské služby soukromé klientele
  • vytváření, rozvíjení a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími klienty v privátním poradenství
  • analýza potřeb a cílů klienta a návrh optimálního řešení klientovi na míru
  • budování a rozvoj portfolia svých klientů a vyhledávání potenciálu na trhu
  • odpovědnost za splnění individuálních obchodních a finančních cílů

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • alespoň 1 rok úspěšné obchodní praxe ve finanční oblasti, bankovnictví nebo klientsky silně orientovaném obchodě
  • všeobecný přehled a znalost finančních a ekonomických zákonitostí
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, MS Office)
  • znalost AJ výhodou
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • profesionální vystupování
  • schopnost budovat dlouhodobé vztahy
  • orientace na výsledky
  • ochota na sobě pracovat a dále se rozvíjet

Co nabízíme:

  • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní banky
  • příležitost podílet se na novém způsobu osobního bankovnictví
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • práci v příjemném a moderním prostředí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1312650  Dátum zverejnenia: 14.8.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.