Team leader klientského servisu - Pardubice

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Pardubice, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť vést tým klientského servisu:

Chcete uplatnit své nadšení pro vedení lidí? Víte jak na to?
Jste připraveni si svoji cestu k úspěchu odpracovat?
Jste zvyklí hledat potenciál jednotlivých členů týmu, pracovat s ním ve prospěch celého týmu i nad jeho rámec a využívat ho ke zvýšení pracovní motivovanosti, dobré atmosféry a růstu efektivity práce?
Nebojíte se být kromě manažera i odborníkem pro svěřenou oblast klientského servisu?
Budete v nové pozici inspirovat ostatní, měnit zaběhnuté pořádky a zároveň pracovat na svém rozvoji?

Pokud, ano, jste náš člověk!

Koho mezi sebe hledáme?

  • energické vedoucí s chutí věci měnit a přispívat k efektivnímu fungování celého pracoviště
  • nové kolegy, kteří chápou, jak důležitý je pro nás zákazník
  • proaktivní parťáky pro ostatní vedoucí i pro tým 15-ti až 20-ti podřízených
  • uchazeče, co se nezaleknou zodpovědnosti a vědí co obnáší manažerská práce

U nás získáte:

  • prima kolektiv
  • zajímavou práci v perspektivním odvětví
  • možnost odborného rozvoje
  • práci v báječném prostředí s výhledem do přírody, Fitness v přízemí budovy, kde se můžete po práci odreagovat, a jídelnu, kde si můžete odpočinout a dobře se najíst
  • pestrou škálu nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • zvýhodněné produkty, příspěvky na penzijní + životní pojištění, zdravotní volno, příspěvek na stravování + řadu dalších výhod plynoucích z kolektivní smlouvy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2560419  Dátum zverejnenia: 13.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.