Specialista/ka Compliance - Junior

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • poskytovat compliance poradenství pro oblast finančních trhů
  • kontrolovat soulad činností s vnitřními a právními předpisy a standardy, především v oblasti manipulace s trhem, ochrany vnitřních/důvěrných informací, střetu zájmů a obchodů s investičními nástroji
  • monitorovat a kontrolovat implementaci regulatorních požadavků do procesů a pravidel banky
  • navrhovat a realizovat preventivní opatření v dané oblasti
  • implementovat související regulatorní požadavky v rámci projektového řízení
  • zajišťovat compliance školení a vytvářet compliance reporting

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte VŠ vzdělání (výhodou je právní či ekonomické zaměření)
  • můžete nabídnout praxi v oblasti finančních trhů a nebo chybějící praxi nahradíte nadstandardním zájmem o danou oblast
  • umíte využívat vaše analytické a logické myšlení a bystrý úsudek
  • mluvíte i píšete anglicky na pokročilé úrovni (pravidelné užití při kontaktu s mateřskou společností ve Vídni)
  • výborně komunikujete, rádi vyjednáváte, prezentujete a užíváte si práce v týmu
  • dobře ovládáte MS Office (Word, Excel, Powerpoint) a máte uživatelskou znalost IT/IS používaných k obchodování na fin.trzích (Bloomberg Terminál, Reuters Eikon)
  • jste samostatní a efektivní při řešení problémových situací
  • umíte přistupovat kreativně k řešení každodenních úkolů

U nás získáte:

  • akční a nerutinní zodpovědnou práci, kde není čas na nudu
  • podporu nebyrokratického přístupu k plnění povinností - oceňujeme reálnou efektivitu činností
  • zkušenosti s implementací zajímavých projektů napříč bankou
  • znalosti všech klíčových procesů v bance
  • možnost se učit a postupně dorůst do role Senior Compliance advisor
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2703480  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.