Obchodní manažer/ka – ERSTE factoring

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • reprezentovat a obchodně zastupovat společnost ERSTE FACTORING v regionu Plzeňský, Karlovarský a JČ kraj ( možno realizovat z Prahy nebo s bydlištěm v regionu)
  • aktivně komunikovat s klienty a navazovat s nimi dlouhodobé obchodní vztahy
  • realizovat akvizice nových klientů
  • pečovat o stávající klienty
  • spolupracovat s firemními bankéři na regionálních korporátních centrech a pobočkách České spořitelny

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte obchodní dovednosti a orientujete se ve světě financí ( vítáme praxi ve factoringové či leasingové společnosti nebo bance)
  • jste cílevědomá a ambiciózní osobnost s orientací na úspěch a výsledky
  • máte zdravé sebevědomí, dokážete aktivně oslovit klienta a zvládáte pracovat ve vysokém tempu
  • jste aktivním řidičem

U nás získáte:

  • možnost pracovat ve skvělém týmu s prima lidmi
  • příležitost pro svůj růst a rozvoj
  • možnost rozvíjet své prodejní a vyjednávací techniky
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • širokou nabídku finančních a volnočasových benefitů
  • zázemí a výhody silné finanční skupiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2712196  Dátum zverejnenia: 3.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.