Specialista/ka back office - Hodonín

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Hodonín, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké příležitosti Vám nabízíme?

  • začnete kariéru v mezinárodním centru sdílených služeb (pracovní pozice je vhodná i pro absolventy)
  • poskytneme vám rozsáhlý tréninkový program, včetně on-the-job školení, můžeme vám nabídnout další odborná školení a kurzy
  • můžete očekávat zajímavou a zodpovědnou práci

Budete zodpovědní za samostatné provádění back office činností:
  • vkládání a kontrolu dat v interních systémech dle požadavků
  • evidenci a archivaci jednotlivých operací a související administrativu
  • reklamaci chybně zpracovaných transakcí
  • podpůrné činnosti dle požadavků interních klientů
  • komunikaci s ostatními útvary v rámci celé finanční skupiny

Co očekáváme od Vás?

Vaše kvalifikace:
  • minimálně středoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
  • angličtina – slovem i písmem
  • němčina – znalost němčiny je výhodou
  • Microsoft Office – středně pokročilý uživatel

Jste pravým člověkem pro tuto práci pokud máte:
  • analytické schopnosti, přesnost a preciznost
  • cílevědomost
  • zkušenosti v administrativě z bankovní nebo podobné oblasti (je výhodou)

Co můžete očekávat od nás:

  • zajímavou a perspektivní pozici v zázemí mezinárodní banky
  • příležitosti pro profesní rozvoj a vzdělávání (jazykové a další kurzy)
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, systém Cafeteria, příspěvky na penzijní a zdravotní pojištění, zvýhodněná nabídka bankovních produktů, atd.)

Staňte se členem našeho týmu! Těšíme se na Vaše životopisy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2713740  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.