Právník/Právnička pro oblast vymáhání

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • odpovídat za komplexní činnosti v oblasti právního poradenství a vymáhání úvěrových pohledávek
  • zabezpečovat právní problematiku prevence úvěrového rizika
  • jednat s orgány státní správy, zastupovat banky při soudních jednáních a poskytovat právní podporu pracovníků korporátních center (především v oblasti občanského a insolvenčního práva)
  • zabezpečovat zpracování právních rozborů a stanovisek, připomínkování návrhů smluv, revize stávajících dokumentů

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte dokončenou VŠ právnického směru s min. 3 – 4letou praxí v oblasti občanského práva a práva obchodních korporací
  • ovládáte anglický jazyk slovem a písmem
  • znáte nové kodexy soukromého práva a orientujete se v podnikatelském prostředí
  • máte uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) a řidičské oprávnění skupiny B
  • umíte řešit problémy a jste schopni samostatného jednání
  • máte zkušenosti v rámci bankovního sektoru (zkušenosti z oblasti vymáhání, insolvenčních řízení, zastupování u soudů je výhodou)

U nás získáte:

  • samostatnou kvalifikovanou práci
  • spolupráci s renomovanými externími advokátními kancelářemi, možnost vysoké specializace a odborného růstu
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávací program šitý na míru
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2723409  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.