Obchodník/ice s nemovitostmi - Kolín

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Kolín, Okres Kolín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • být odborným zprostředkovatelem prodeje a pronájmu širokého portfolia rozličného typu nemovitostí a tím pomáhat lidem k lepšímu bydlení
  • aktivně vyhledávat a propojovat vlastníky nemovitostí s potenciálními kupci
  • spolupracovat s pobočkovou sítí České spořitelny na identifikaci nových obchodních příležitostí
  • pokud budete chtít, tak i budovat a rozvíjet kolektiv svých spolupracovníků
  • pracovat na živnostenský list

U nás získáte:

  • nadstandardní příjmy dle provizního systému, který překonává nabídky konkurence
  • možnost být pánem svého času a efektivně skloubit pracovní život se soukromím
  • vysokou flexibilitu, jelikož práce z domova u nás není problém
  • podporu ze strany pobočkové sítě České spořitelny, která Vám pomůže snadněji nacházet nové obchodní příležitosti
  • podporu asistentky pro zařazování nových nemovitostí do Vašeho portfolia
  • navíc Vám pomůžeme i formou poskytnutí kanceláře, inzercí a marketingem

Budeme si rozumět, pokud:

  • vás baví realitní trh a vyznáte se v této oblasti
  • jste zkušeným obchodníkem s praxí – ideálně v přímém prodeji
  • jste připraven(a) řídit flexibilně svůj pracovní rozvrh a cestovat za klienty a nemovitostmi
  • máte minimálně středoškolské vzdělání
  • máte nebo si zřídíte živnostenské oprávnění

Organizační složka

Realitní společnost České spořitelny, a.s.
Realitní makléř/ka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2736475  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.