Vedoucí Ekonomického odboru

České vysoké učení technické v Praze

Místo práce
Vaníčkova 7, 160 17 Praha 6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ředitelka Správy účelových zařízení ČVUT v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:
Vedoucího Ekonomického odboru
Náplň pracovní činnosti:
• řízení odboru zodpovědného za přípravu rozpočtu, analytickou a metodickou činnost v oblasti ekonomiky, financování, řízení nákladů a rizik financování a hospodaření
• řízení účetnictví SÚZ
• odpovědnost za sledování a dodržování příslušné vnější legislativy, řízení vnitřní metodické činnosti a tvorby interních norem v oblasti účetnictví a daní včetně ekonomiky majetku a účtování investic, řízení hotovostních a bankovních operací,
• odpovědnost za metodiku, správnost a podporu implementace účetních a daňových pravidel v rámci ekonomického informačního systému
• odpovědnost za výkaznictví, rozborovou a kontrolní činnost v oblasti účetnictví a daní
• odpovědnost za oběh účetních dokladů a zajištění řádného provádění finanční kontroly dle zákona č.320/2001 Sb.
• odpovědnost za komunikaci s externími kontrolami a auditory

Zaměstnanecké výhody, benefity

6 týdnů dovolené
mobilní telefon
notebook
příspěvek na stravování

Informace o náboru

K přihlášce přiložte:
• profesní životopis s přehledem dosavadní praxe,
• kopie dokladů o dosaženém vzdělání,
• výpis z rejstříku trestů (ne starší než tři měsíce)

Přihlášky přijímá sekretariát ředitelky - pí Kateřina Poláková: [email protected], Vaníčkova 7, 160 17 Praha 6, a to do 17.6.2016 s tím, že pohovory budou probíhat průběžně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického zaměření,
• zkušenosti z obdobné pozice na vedoucí funkci (ve veřejném sektoru výhodou)
• znalosti a zkušenosti v oblasti ekonomiky a financování veřejných vysokých škol
• komplexní znalosti a zkušenosti v oblasti účetnictví a daní se schopnostmi výkladu a optimálního nastavení a zavádění řešení
• schopnost kritického myšlení, identifikace rizik v hospodaření a navrhování opatření a tvůrčích řešení v duchu principu péče řádného hospodáře
• schopnost analytického myšlení a tvůrčího přístupu k řešení úkolů
• zkušenosti s vedením lidí a pracovního týmu
• schopnost samostatně zpracovávat koncepční podklady, metodiky a vést týmovou diskusi k navrhování a zavádění řešení do praxe,
• ochota vysokého pracovního nasazení a zvládání stresové kumulace úkolů,
• pečlivost, přesnost a schopnost nést odpovědnost a pružně reagovat na změny,
• aktivní znalost angličtiny výhodou
• pokročilá znalost práce s textovými, výpočtovými, databázovými a prezentačními počítačovými aplikacemi samozřejmostí
• znalost rozpočtových schémat a kalkulací,
• morální a občanskou bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Veřejná vysoká škola.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2567505  Dátum zverejnenia: 19.5.2016