Údržbář - svářeč

Changhong Europe Electric s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Severní 2439, 1 2 Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Changhong Europe Electric s.r.o., IČ 27407292
Pracoviště:Severní 2439, 288 02 Nymburk 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Údržbář/Svářeč. Jedná se o pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- znalost sváření elektrickým obloukem (tj. ne CO2)
- zkušenosti s údržbou výrobních linek vítány
Obvyklá pracovní náplň:
- provádění preventivní údržby výrobních linek a ostatního zařízení
- řešení nestandardních problémů na výrobních linkách, nutné okamžité opravy
- výroba a údržba nových pracovních pomůcek a zařízení
- spolupráce s ostatními odděleními
Nabízíme:
- práci v jednosměnném a nárazově dvousměnném výrobním provozu- výroba TV
- navýšení mzdy po zkušební době
- dotovaná strava
- možnost využívání zvýhodněných firemních mobilních tarifů
Zájemci nejprve zašlou životopis na [email protected]

Poslední změna:2016-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 11129060746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2726738  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 20000 Kč/měsíc