Sociální pracovník/ce

Charita sv. Alexandra (MPSV)

Místo práce
Františka Formana 251, 700 30 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14500 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Charita sv. Alexandra, IČ 26520788
Pracoviště:Charita sv. Alexandra - Dubina, Františka Formana 251/13, Dubina, 700 30 Ostrava 30

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 14500 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
" Poskytování odborného sociálního poradenství a činnosti s touto službou související
" Úprava standardů kvality sociální služby, zvyšování úrovně poskytované služby
" Vytváření individuálních plánů s uživateli a podílení se na jejich realizaci
" Spolupráce na tvorbě a realizaci projektů
" Vedení administrativy vztahující se k činnosti pracovníka
Požadujeme:
" VŠ či VOŠ v příslušném oboru (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
" Trestní bezúhonnost
" Znalost práce na PC (MS Office, Internet)
" Komunikační dovednosti
" Schopnost pracovat individuálně i v týmu
" Orientace v oblasti sociálních služeb a sociální práce
" Empatie, asertivita, spolehlivost, zodpovědnost
" Ochota dále se vzdělávat - absolvovat školení a kurzy
" Odolnost vůči psychické zátěži
Výhodou:
" Kladný vztah k charitním organizacím
" Dobrá orientace v příslušné legislativě
" Praxe v odborném sociálním poradenství
" Zkušenosti se standardy kvality
" Zkušenosti se psaním projektů

Co nabízíme:
" Zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu
" Příležitost k seberealizaci, dalšímu vzdělávání a profesnímu rozvoji
" Podporu formou supervize
" Výdělek na úrovni 14 500 - 19 000,- Kč (dle dosažené praxe)

V případě zájmu zašlete do 1. 12. 2016 svůj životopis a motivační dopis na email: [email protected] . Do motivačního dopisu připište, že souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních a citlivých údajů po dobu tohoto výběrového řízení. Jestliže si přejete, abychom si Vámi zaslané materiály uchovali déle, uveďte požadovanou dobu.

Upozornění: Pokud Vás nezkontaktujeme do 22.12.2016, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení. Přihlášky osob, které nesplňují požadavek vzdělání a praxe, budou automaticky vyřazeny.

Benefity: Stravenky, prémie, dovolená navíc.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11750590768

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2821037  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14500 - 19000 Kč/měsíc