Manažer/provozní restaurace u orloje

Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
nám. Prokopa Velkého 1951, 438 01 Žatec, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení (5151)

Pracoviště a kontakty

Firma:Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace, IČ 28733088
Pracoviště:nám. Prokopa Velkého 1951, 438 01 Žatec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 18000 do 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, mobilní telefon
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Prokopa Velkého 1951 Žatec
Co od Vás očekáváme:
- zodpovědnost za finanční výsledky tohoto úseku (sestavuje rozpočty, obchodní prognózy, dohlíží na mzdové prostředky a vynaložené náklady, vyhodnocuje výsledky prováděných kontrol),
- zodpovědnost za kvalitu služeb, provoz, organizaci práce a zabezpečení všech administrativních úkonů,
- zodpovědnost za týmovou a motivační pracovní atmosféru v kolektivu zaměstnanců,
- tvorba jídelních a nápojových lístků ve spolupráci se šéfkuchařem,
- inventarizace, správa pokladních systémů a terminálů,
- v souladu s normami stanovuje hygienické a technické předpoklady provozu, sleduje vývoj nových výrobků a technických zařízení na trhu pro svůj úsek,
- sledování odbytu a organizace promo-akcí,
- audit tržeb a uzávěrky účtů,
- pravidelný reporting vedení organizace
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- vyučení a praxe v oboru minimálně 4 roky,
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikační úrovni,
- znalost práce na PC (znalost některého z pokladních a skladových systémů),
- řidičský průkaz sk. B,
- zkušenost s vedením týmu,
- zkušenosti v oblasti gastronomie/restauračního provozu,
- zkušenost s prací v oblasti cateringu/na banketech
Osobnostní předpoklady:
- organizační schopnosti,
- schopnost práce pod tlakem,
- přátelské, vstřícné vystupování,
- flexibilita,
- bezúhonnost.
Co Vám nabízíme:
-odpovídající finanční ohodnocení, provize ze zisku,
-perspektivní práci v zázemí významné turistické organizace ve chmelařském regionu,
-další vzdělávání v oboru,
-benefity.
první kontakt:tel.: 736245511, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 10980880733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2739838  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 40000 Kč/měsíc