Office Manager

CLARTÉS s.r.o.

Místo práce
Praha 2, Londýnská 59, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování prvotních dokladů pokladní evidence korunové a ostatních měn.
Vystavování faktur tuzemských a zahraničních, evidence úhrad, přiřazování zahraničních JSD.
Zpracování prvotní evidence tuzemských a zahraničních přijatých a vydaných faktur, jejich úhrady a evidence úhrad.
Zpracování prvotní evidence platebních karet.
Zpracování prvotní evidence bankovních výpisů tuzemských a zahraničních měn.
Zpracování prvotních dokladů mezd, tj. docházky, přehledů a oznámení.
Zpracování prvotních dokladů tuzemských a zahraničních cest.
Zajišťování logistiky při přepravě zboží zejména do Ruska, Spojených Arabských Emirátů, Jihovýchodní Asie a Evropské Unie.
Zajištování vedení evidence všech obchodních projektů a to především: přijímání poptávek od zahraničních partnerů , evidování jednotlivých cenových specifikací , zadávání objednávek do výroby,kontrola všech došlých a vyšlých úhrad,jejich párování na projekty a běžná komunikace se zahraničními klienty.
Zajišťování celkového chodu kanceláře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou ,samostatnou a různorodou práci
Ohodnocení odpovídající výkonům
Služební mobilní telefon
Roční lítačku zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Pokladna - Pokročilý
Hospodářská korespondence - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost, důslednost, aktivní přístup
Odolnost vůči stresu, komunikativnost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Navrhování a realizace luxusních svítidel a interiérových prvků.
ID: 2761281  Dátum zverejnenia: 11.10.2016