Telefonní specialista - práce z domova

Comdata Czech s.r.o

Drahobejlova 36/1073, 190 00 Praha 9, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
18.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15.000 Kč - 23.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte vhodné zaměstnání, kde můžete pracovat i z pohodlí Vašeho domova? Rádi telefonujete?
Hledáme právě Vás! U nás budete vyřizovat požadavky klientů nebo kontaktovat stálé klienty s nabídkou produktů a služeb a zároveň pracovat na počítači.
Vše Vás naučíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

* uplatnění na plný i částečný úvazek v mezinárodní společnosti
* plné zaškolení na začátku a pravidelné školení během celé spolupráce
* odpovídající platové ohodnocení (fixní mzda plus bonusy bez horního omezení)
* možnost pracovat v klidu Vašeho domova (výhodou je, že ušetříte čas a peníze za dopravu)
* nejlepší mají šanci na kariérní růst
* máme pro Vás připravené stravenky, 20 dní dovolené, slevy u partnerských společností, slevu na volání i pro Vaší rodinu nebo přátele, možnost sportovat s Multisport kartou)

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám životopis. Rádi se s Vámi osobně setkáme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

telekomunikace, zákaznický servis, telefonní operátor

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* výbornou znalost českého jazyka bez vady řeči
* ochotu učit se nové věci
* na začátku je povinná docházka cca 1,5 měsíce do společnosti kvůli zaškolení a seznámení se s naším bezva týmem, poté možnost pracovat z pohodlí domova
* jednou týdně docházet za bezva týmem na školení, zpětné vazby a dozvědět se co je nového mezi přáteli a dát si dobrou kávu
* možnost plánovat směny od 8:00 do 21:00 každý den od pondělí do neděle

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme přední italská outsourcingová společnost pro Kontaktní centra, Help Desk, Back Office, služby správy úvěrů a dokumentů.
ID: 2726008  Dátum zverejnenia: 15.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15.000 Kč - 23.000 Kč