Vodič MKD (plachta, otvorené plato), nemecká pracovná zmluva

Connecta s.r.o.

Miesto práce
01587 Riesa, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú špedíciu hľadáme vodiča:
* jazdí sa 98% diaľková DE, 2% Benelux
* kamióny: plachta, Coilmulde, Plato
* tovar: Oceľ (stavebná oceľ, tyče, zvitky, armovacie rohože, plechy atď.)
* turnus: 3+1

* PLAT PRE TURNUS: 1.700 - 1.850 EUR/brutto / za 3 týždne
+ nezdanené príplatky za nočné vo výške 50-60 EUR netto
+ diéty 12 EUR/deň pri nástupe a odchode / 24 EUR/deň počas turnusu vrátane víkendov a povinných prestávok.
OD 01/2017 ZVÝŠENIE PLATU!

* nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
* v sídle firmy je parkovisko pre kamióny, WC, sprcha, kuchyňa, spoločenská miestnosť.
* sprostredkovanie práce bez poplatkov

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis spolu s kópiou VP, KKV, KV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (A2), tzv. šoférska nemčina

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2769119  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte