Pekaři - obsluha stroje a zařízení na přípravu, zpracování těsta

Crocodille ČR, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 386, 1 2 Žiželice, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek (81602)

Pracoviště a kontakty

Firma:Crocodille ČR, spol. s r.o., IČ 43001343
Pracoviště:Crocodille ČR, spol. s r.o. - provoz Žiželice, Tovární 386, 281 29 Žiželice nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pekárenský dělník výrobní závod Žiželice nad Cidlinou
Náplň práce:
- práce u strojů ( výrobní linky, pece )
- možný postup na pozici MÍCHAČ SMĚNY
- 12-ti hodinové směny ( ranní 8:00 – 20:00 / noční 20:00 – 8:00 )
- po zaučení možnost kariérního růstu v rámci podniku na pozici zástupce vedoucího směny či vedoucího směny - s vyšší pozicí přichází i vyšší mzda!

Požadavky:
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- průkaz pro práci v potravinářství
- flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:
- zaměstnancům bez absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně
- zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme příspěvek až do výše 5 000,- Kč na stěhování
- příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč vyplácíme těm, kteří odpracovali plánovaný počet směn
- příplatek až 5 000,- Kč za přivedení kolegy
- zájemcům poskytujeme dotované ubytování v těsné blízkosti ve firemní ubytovně hotelového typu
- v rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže
- příplatek za dopravu

Poslední změna:2016-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 10483370740

ID: 2830251  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc