Řidič/ka autobusu

ČSAD Liberec, a.s. (MPSV)

Místo práce
České mládeže 594, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-30
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (83312)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSAD Liberec, a.s., IČ 25045504
Pracoviště:ČSAD Liberec a.s.-001, České mládeže 594/33, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-30
Mzdové rozpětí:od 22000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme především zájemce z oblastí: Liberce, Českého Dubu, Frýdlantu, Hrádku nad Nisou a Nového Města pod Smrkem
Úvazek:
- turnusová směna dle rozpisu služeb vč. sobot, nedělí
- nepravidelná přeprava (zájezdy) vč. zahraničních
Kvalifikační předpoklady:
-řidičské oprávnění sk. D
- osvědčení profesní a zdravotní způsobilosti řidiče
- pro zájezdovou činnost je nutná jazyková vybavenost nejméně NJ, příp. AJ v základní komunikaci
Popis práce:
- v pravidelné přepravě osob v rámci integrovaného přepravního systému odbavovaní a přeprava cestujících v rámci Libereckého kraje, dobrá orientace
- zájezdová přeprava cestujících v tuzemsku i v zahraničí (v rámci Evropy)
Nabízíme:
- dobré platové podmínky vč. náhrady cestovného (tj. diet v Kč i v EUR)
- průměrná mzda 22 000 - 24 000,-Kč + diety dle výkonu a kvality přepravní práce,
- placené čekání, ošacení, jízdní výhody pro celou rodinu na linkách ČSAD Liberec, a.s.
- pro řidiče sk. C zajistíme zvýšení kvalifikace na ŘP sk. D + profesní způsobilost
Osobní předpoklady:
- odborná znalost problematiky, časová flexibilita
Nástup možný ihned.
V případě zájmu o tuto profesi kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, e-mailem anebo přímo zašlete svůj profesní životopis.
Ing. Petr Wasserbauer, ředitel společnosti
e-mail: [email protected]
mobil: 603 208 700

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10743170787

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
ID: 2745044  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 - 24000 Kč/měsíc