Proklientský poradce na pobočce čsob pojišťovny

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB (MPSV)

Místo práce
Pekařská 491, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční poradci specialisté (24121)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, IČ 45534306
Pracoviště:ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB - provozovna, Pekařská 491/9, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme příležitost pro nové spolupracovníky na pobočku v Olomouci a ve Šternberku.

Co Vás u nás čeká:
Servis a péče pro stávající a nové klienty, nabídka finančních produktů, sjednávání smluv.

Co očekáváme my od Vás:
Komunikativnost, zdravé sebevědomí, smysl pro zodpovědnost, SŠ vzdělání s maturitou, uživatelskou znalost práce na PC.

Čím Vás podpoříme:
Klientským kmenem, zaškolením, odbornou podporou i po zaškolení, možností dalšího vzdělávání a rozvoje v rámci budování kariéry u nás.

Životopis včetně motivačního dopisu zasílejte POUZE do 20.10.2016 na e-mailovou adresu [email protected]. Vybraní uchazeči budou průběžně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11541040795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2755450  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc