Operátor/ka call centra telemarketingových služeb

CTSCZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U Řempa 895, 360 17 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:CTSCZ spol. s r.o., IČ 03567231
Pracoviště:CTSCZ spol. s r.o. - 001, U Řempa 895/14, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 17000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky či zaslat životopis na e-mailovou adresu: [email protected] - do předmětu uveďte: Operátor call centra - Karlovy Vary
Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod

Rozšiřte řady zaměstnanců CTSCZ spol. s r.o., nejprestižnější a nejúspěšnější telekomunikační společnost otevírá v Karlových Varech nové call centrum. Přijmeme nové kolegy do zákaznického kontaktního centra. Reprezentativní prostory, příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.

Náplní práce:
-poskytování informací o službách zákazníkům
-jednoduchá práce na PC (intuitivní prostředí)
Co nabízíme:
-pracovní prostředí v reprezentativní prostorách
-dlouhodobé a stabilní zaměstnání
-možnost kariérního růstu
-HPP (možno i na DPP)
-fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností
-na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu
-zajímavý finanční bonus za 100% docházku
-pravidelný měsíční zaměstnanecký příspěvek na soukromý telefon
-matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba
-zajímavé motivační soutěže (tablet, mobilní telefon, oblečení)
-Dlouhodobé soutěže o dovolené pro 2 osoby k moři
-Dlouhodobé soutěže o zájezd pro 2 osoby do evropského velkoměsta (Benátky, Florencie, Řím, Barcelona, Londýn, Paříž, Amsterdam, Berlín, Vídeň atd.)
-možnost kariérního růstu (hledáme i zkušené operátory a teamleadery do vedoucích pozic)
Koho hledáme:
-zodpovědné a spolehlivé zaměstnance
-stačí, když jste komunikativní - ostatní Vás naučíme v průběhu školení
-máte pracovní nasazení a nadšení
-můžete mít i pracovní ambice a touhu vyniknout
-máte potřebu a chuť si dobře vydělat

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11487430738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2737629  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 22000 Kč/měsíc