Konzultant/ka zákaznického centra

CZC.cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Brodská 570, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-05
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:CZC.cz s.r.o., IČ 25655701
Pracoviště:Brodská 570, Příbram V-Zdaboř, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-05
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro naše zákaznické centrum hledáme vhodného kandidáta na pozici konzultant.
Co Tě čeká?
- vyřizování telefonických a emailových požadavků zákazníků
- prodej na základě potřeb zákazníka, řešení jeho požadavků týkajícího se nabízeného portfolia produktů a služeb
- zpracovávání administrativy
- spolupráce s ostatními členy týmu
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- uživatelskou znalost práce na PC (práce v MS Office, vyhledávání na internetu apod.)
- komunikační a prodejní dovednosti
- práce na obdobné pozici výhodou
- příjemný projev
- odolnost vůči stresu
- spolehlivost, týmového ducha, empatii
- samostatnost, zodpovědnost, loajalita
- základní znalost AJ výhodou
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- stabilní zaměstnání pod záštitou úspěšné firmy
- příjemný kolektiv
-práce na směny v časovém rozmezí 8 - 18 hod (jeden týden směna 8 - 16:30; druhý týden směna 9:30 - 18:00) + jedna pracovní sobota v měsíci, směna 8:00 - 16:30
- benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy, sportovní vyžití atd.)
Nástup možný ihned. Mzda Od 16 000,- Kč. Kontakt:Mičudová Ivana, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Brodská č.p. 570, Příbram V-Zdaboř

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 9137290779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2752905  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 Kč/měsíc