Mechanik/čka polygrafických strojů

CZECH PRINT CENTER a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Rovince 876, 720 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:CZECH PRINT CENTER a.s., IČ 43875548
Pracoviště:CZECH PRINT CENTER a.s. - provozovna Ostrava, Na Rovince 876, 72000 Ostrava 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkou práce: provozovna Ostrava, Na Rovince 876, 720 00 Ostrava-Hrabová (průmyslová zóna)

V případě zájmu kontaktujte firmu na email.

Požadované kompetence:
" minimálně úplné střední odborné vzdělání v příslušném oboru
(strojní mechanik, případně tiskař apod).
" praxe v údržbě polygrafických strojních zařízení je výhodou
" odborné znalosti a zájem o jejich další rozšiřování
" zodpovědnost, samostatnost, aktivitu, časovou flexibilitu
" odolnost proti psychické zátěži, schopnost řešit krizové situace pod časovým tlakem
" ochotu a schopnost pracovat v nočních a víkendových směnách a svátcích
" ŘP sk. B

Nabízíme:
" stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí a klimatizovaných prostorech
" nástupní mzda 20.000 - 22.000 Kč, po zapracování až 30.000 Kč měsíčně brutto.
" propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (měsíční prémie, příplatky za odpolední, noční, víkendové a směny o svátcích, pohotovosti, závodní stravování - oběd 23,- Kč či stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem, očkování, akce pro zaměstnance, týden dovolené oproti legislativě navíc, roční odměna, penzijní připojištění aj.)
" místo výkonu práce - provozovna Ostrava-Hrabová

Úvazek: hlavní pracovní poměr - nerovnoměrně rozvržený pracovní režim
Nástup do pracovního poměru: dle dohody, možný ihned

Benefity: 1 týden dovolené oproti legislativě navíc, měsíční prémie, nadstandardní příplatky, příspěvek na stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny aj.

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11582450774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2767670  Dátum zverejnenia: 15.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 22000 Kč/měsíc