Finanční účetní

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Místo práce
Vyskočilova 1481/4, 14000 Praha 4, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici.

FINANČNÍ ÚČETNÍ

O nás:

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Cítíš se v číslech jako "ryba ve vodě" a jsi detailista, co se pídí za tím, aby vše sedělo, tak jak má? Právě rozšiřujeme náš finanční tým, tak neváhej a pošli nám svoje CV:-)

Vaší náplní práce bude:

• samostatné zpracování účetních dokladů
• kontrola účetních dokladů z hlediska obecně platných i interních předpisů a jejich zaúčtování
• kontrola zůstatků na účtech, zjišťování případných odchylek
• kontrola zpracování účetních operací
• příprava periodických závěrek, příprava podkladů pro audit
• archivace účetních podkladů
• příprava periodických i ad hoc výstupů pro vedení společnosti
• další účetní a administrativní práce

Jsme připraveni Vám nabídnout:

• Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
• Možnost spolupráce na plný i zkrácený úvazek
• Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
• Systém vzdělávání a možnost profesního růstu
• Zaměstnanecké benefity a motivační programy, prémie závislé na výsledcích společnosti
• Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy
• Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a další benefity

Očekáváme od Vás:

• znalost systému SAP
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• praxi na pozici finanční účetní, nejlépe v pojišťovnictví
• znalost obecných účetních předpisů
• znalost daňových předpisů, zkušenosti se sestavováním základních ročních výkazů
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)
• spolehlivost, systematičnost, svědomitost, flexibilita, trpělivost
• schopnost rozhodování, schopnost samostatného řešení problémů
• znalost AJ nebo NJ výhodou
• znalost systému AS 400 předností

Nástup možný ihned.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2808126  Dátum zverejnenia: 11.11.2016