Řidič mkd

Dakar Opava s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hlavní 160, 747 28 Štěpánkovice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dakar Opava s.r.o., IČ 29392896
Pracoviště:Hlavní 160/17, 747 28 Štěpánkovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOU, praxe výhodou, ŘP sk. B, C, E, platný profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, základní znalost německého jazyka výhodou.
Mzda: 25 000 - 40 000 Kč, pracoviště Štěpánkovice, nástup ihned, KO: Šoltys Zdeněk, tel.: 602 419 257 - volejte pouze PO-PÁ 7-16 hod., e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 10914370743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
ID: 2824901  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 40000 Kč/měsíc