Sociální pracovník - koordinátor pracovníků v přímé péči

Dětské centrum Paprsek (MPSV)

Místo práce
Na staré 148, 159 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětské centrum Paprsek, IČ 70875413
Pracoviště:Dětské centrum "Paprsek" - 007 Lahovice, Na staré 148, Lahovice, 159 00 Praha 59

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Dětské centrum Paprsek - středisko Lahovice hledá do svého týmu sociálního pracovníka/sociální pracovnici + koordinátora/koordinátorku pracovníků v přímé péči na úvazek 1,00, Místo výkonu práce: DC Paprsek - středisko Lahovice, Na Staré 148, 159 00 Praha 5 Lahovice

Kvalifikační předpoklady:
-vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
-praxe v oboru, nejlépe v obdobném sociálním zařízení vítána
-velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi, výborný písemný projev
-kladný vztah k práci s lidmi se zdravotním postižením - zabezpečování základních sociálních agend, včetně řešení sociálně právních problémů klientů atd.
-schopnost samostatné i týmové práce
-PC gramotnost
- plynulý písemný i ústní projev v českém jazyce
-odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita,
-trestní bezúhonnost, slušné vystupování.

Nabízíme:
-nástupní plat odpovídající pozici sociálního pracovníka + příplatek za vedení (koordinátor)
-po zapracování osobní ohodnocení
-nástup září 2016
stravenky, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání, pravidelná pracovní doba, 6 týdnu dovolené příjemný a přátelský kolektiv, dobrá dostupnost

Poslední změna:2016-07-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11104130776

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní
ID: 2765776  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 22000 Kč/měsíc