Sociální pracovník v občanské poradně

Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě (MPSV)

Místo práce
tř. Budovatelů 2957, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
16300 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě, IČ 70863601, http://www.MOST.DIAKONIECCE.CZ
Pracoviště:Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě - 3, tř. Budovatelů 2957/108, 43401 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 16300 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené + bonusovou dovolenou za odpr. léta

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V OBČANSKÉ PORADNĚ
Nabízíme:
- Pracovní uplatnění v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí.
- Místo výkonu práce: Litvínov.
- Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2017. Při osvědčení možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
- Účast na celospolečensky prospěšných aktivitách, práci v malém týmu.
Požadujeme:
- Odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění (vzdělání VOŠ, VŠ sociálního zaměření)
- výpis z rejsříku trestů
- Řidičský průkaz B
- Dobré organizační schopnosti, Komunikační schopnosti, empatii, Administrativní schopnosti Zásadovost, spolehlivost, Aktivní přístup, Odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní a psychický stav
Náplň práce:
- Přímá práce s uživateli služeb, Kontakt s úřady a dalšími spolupracujícími organizacemi, Vedení dokumentace
Nejpozději do 12. 12. 2016 zasílejte na adresu [email protected] Strukturovaný životopis a Motivační dopis

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11777460738

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2828475  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16300 - 17000 Kč/měsíc