Sociální asistent - pracovník v sociálních službách

Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě (MPSV)

Místo práce
Mikoláše Alše 3274, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě, IČ 70863601, http://www.MOST.DIAKONIECCE.CZ
Pracoviště:Diakonie ČCE - středisko sociální pomoci v Mostě-2, Mikoláše Alše 3274, 43401 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Požadujeme
- kvalifikační způsobilost pracovníka v sociálních službách ve smyslu ustanovení § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (požadujeme středoškolské vzdělání v sociálním oboru anebo středoškolské vzdělání v jiném oboru doplněné kvalifikačním kurzem pracovníka v sociálních službách, kurz je možné doplnit po nástupu)
- zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, zdatnost v práci na PC, zájem o problematiku sociálního vyloučení a pozitivní přístup k práci s lidmi bez domova
Uvítáme
- základní orientaci v problematice domácího násilí, praxi v sociálních službách
Nabízíme
- platové ohodnocení odpovídající podmínkám v neziskovém sektoru, zázemí významného církevního poskytovatele sociálních služeb, podporu supervize a další vzdělávání, pracovní uplatnění na dobu určitou s možností prodloužení
Náplň práce
- jednání se zájemkyněmi o službu, poskytování poradenství, nácvik sociálních dovedností, spolupráce při vedení individuálního plánu pomoci, vedení aktivizačních programů s klientkami, zajišťování provozních činností azylového domu
Místo výkonu práce
- Most, Azylový dům pro ženy a matky s dětmi v tísni, Mikoláše Alše 3274
Nástup
- 2. ledna 2017
Případné dotazy zodpoví
- Mgr. Jan Panocha, mobil: 739 244 839
Přihlášky do výběrového řízení
- Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nejpozději do 11. prosince 2016 na
e-mail: [email protected]
a) motivační dopis v rozsahu maximálně 1 strany A4
b) profesní strukturovaný životopis
- Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu výběrovému řízení.
- Upozorňujeme, že budeme reagovat pouze na vybrané nabídky, které splňují všechny náležitosti, není v našich silách odpovídat každému jednotlivému uchazeči. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11781980744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2830195  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 Kč/měsíc