Sociální pracovník/ice - bystřice nad pernštejnem

Diecézní charita Brno (MPSV)

Masarykovo náměstí 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260
Pracoviště:Diecézní charita Brno - provoz Bystřice n. Pernštejnem, Masarykovo náměstí 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme:
- zajímavou a kreativní práci,
- možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
- práci pod supervizí a odborným vedením,
- práci na 0,5 úvazku (s možností navýšení na úvazek 1,0 od ledna 2017),
- zaměstnanecké benefity.
Požadujeme:
- vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
- předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
- schopnost týmové i samostatné práce,
- spolehlivost, zodpovědnost,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
- praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovým chováním,
- řidičský průkaz sk. B.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis
a souhlas se zpracováním osobních údajů na adresu Nadosah - NZDM, Masarykovo nám. 299, 59301 Bystřice nad Pernštejnem (obálku označte "výběrové řízení") nebo na email [email protected] do 23. 10. 2016.
Bližší informace: Mgr. Martina Horníčková, DiS., mobil: 731 626 116,
email: [email protected]

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11565230752

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2764160  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8000 Kč/měsíc