Senior software engineer (java)

Distributed Computing Technologies, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Americká 525, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Distributed Computing Technologies, s.r.o., IČ 01384783
Pracoviště:Americká 525/23, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-04-01
Mzdové rozpětí:od 80000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Americká č.p. 525/23, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Portnyagina Anna, tel.: 234099949, e-mail: [email protected]

Znalost distribuovaných výpočetních systémů a všech aspektů vývoje komerčního programového vybavení, vysokoškolské vzdělání v jednom z oborů informačních technologií nebo v příbuzném oboru.
Zkušenost s vývojem webových aplikací technologií Java/J2EE.
Zkušenost s úspěšným komerčním vývojem distribuovaných výpočetnícch systémů s využitím následujících technologií technologií: Spring, EJB, Hibernate, MySql, Oracle, JSF, JSP, JavaScript, XML/XSLT, HTML.
Zkušenost s vývojem webových aplikací v oblasti elektronického obchodu a zpracování online plateb v reálném čase.
Plynulá znalost angličtiny je podmínkou.
Zkušenost s prací v mezinárodním rozděleném týmu vývojářů.
Práce spojená služebními cestami.
Zkušenost s přímou komunikací se zákazníky.

Poslední změna:2016-11-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 10417970721

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2818083  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80000 Kč/měsíc