Asistent(ka) prodeje

DOMI CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
100,- /h čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej kožené galanterie a značkových cestovních zavazadel.
Dále příjem zboží, doplňování zboží, úklid prostor, prodej- pokladní systém, obsluha pokladny a platebního terminálu. Vizuál a aranžmá prodejny. Komunikace se zákazníkem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slevy na zboží při osobním nákupu. Odměny z prodeje, placené přesčasy,svátky, nástup 100,- Kč/h

Informace o náboru

Pouze vybraní uchazeči, budou kontaktováni a pozváni na pohovor. Přijatí uchazeči budou školeni v prodejně v centru Prahy. Po domluvě při pohovoru budou uchazeči rozřazeni na obchody v centru Prahy dle potřeby .Více na www.domibags.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

časová flexibilita, vstřícnost, kolegyálnost, spolehlivost, ochota a milé vystupování, příjemný vzhled, komunikativnost. Zájem o práci a učit se novým věcem, je samozřejmostí. Aranžování, cit pro barvy výhodou. Jazykové znalosti jsou výhodou, ale ne nutností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká firma, která je na trhu více než 18 let. Naše obchody s koženou galanterií, s cestovním programem zn. Samsonite, Roncato a vlastní zn. Bright naleznete v Brně, Ostravě Pardubicích a Praze. Více na www.domibags.cz

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 941203  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100,- /h čistého