Pracovník/ice v sociálních službách

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie (MPSV)

Místo práce
17, 373 71 Libníč, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
12314 - 18543 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče (53211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie, IČ 00666271, http://www.domovlibnic.cz
Pracoviště:Libníč 17, 373 71 Rudolfov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-13
Mzdové rozpětí:od 12314 do 18543 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pravidelné pracoviště: Libnič nebo České Budějovice (Pražská 88)
platové ohodnocení při plném úvazku dle odpracované praxe od 12.314,- Kč do 18.543,- Kč + osobní příplatek po zkušební době + příplatky za noční směny, za státní svátky, za sobotu a neděli + zvláštní příplatky
možnost zkráceného úvazku - 0,5 nebo 0,75
Nepřetržitý nebo jednosměnný provoz,
Požadavky: základní vzdělání, kurz Pracovníka v sociálních službách (možnost doplnění v průběhu zaměstnání), bezúhonnost, komuniace, flexibilita, tvořivost, samostatnost, schopnost týmové práce, ŘP"B"
Nabízíme: práce v rozvíjejícím se týmu, zam. výhody - příspěvek na stravování
Nástup ihned
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail nebo poštou. Bližší informace na telefonu.

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11576540758

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2766062  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12314 - 18543 Kč/měsíc