Kuchař/ka

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
U Sila 321, 463 11 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-06
Mzdové podmínky (brutto)
10490 - 15760 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace, IČ 71220038
Pracoviště:U Sila 321, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11 Liberec 30

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-06
Mzdové rozpětí:od 10490 do 15760 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
1. Zodpovídá za dodržování stanovených technologických postupů včetně jejich kalkulace při rozsáhlé výrobě jídel, včetně kontroly dodržování a zajišťování správné gastronomické skladby.
2. Připravuje náročné speciality české kuchyně a jiných národních jídel.
Připravuje speciality studené kuchyně a sestavuje vlastní receptury.
3. Příprava nejsložitějších dietních jídel dle dietního systému.
Vzdělání: vyučení v oboru, praxe min. 5 let
Nástup: dle dohody
Pracovní doba: Po - Pá 6,00 - 14,30 hod., sobota, neděle a svátky 6,00 - 13,30 h. (dle rozpisu)
Mzdové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, novelizováno nař. vl. č. 278/2015 Sb., 6. platová třída - rozpětí od 10 490 Kč do 15 760 Kč, stupeň dle získané praxe v oboru.
Kontaktní osoba: Tučaniová Eva, tel. 482 750 799 nebo e-mail [email protected]
Předkládejte: strukturovaný životopis s rozpisem získané praxe a doklad o získaném vzdělání (není nutná ověřená kopie) zasílejte na: [email protected] nebo osobně na recepci domova

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11234210783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2755427  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10490 - 15760 Kč/měsíc