Pracovník/-ice v sociálních službách (pss)

Domov U Biřičky (MPSV)

Místo práce
K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
12580 - 17960 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (5321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov U Biřičky, IČ 00579033
Pracoviště:K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 12580 do 17960 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- Místo výkonu práce: K Biřičce č.p. 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PSS)
- PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz (37,5 hod. týdně)
- Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě B, zdravotní průkaz, práce na PC
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: [email protected]
- Bližší informace na www.ddhk.cz

Poslední změna:2016-08-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11047720717

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2745285  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12580 - 17960 Kč/měsíc