Projektový manažer

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Thámova 181/20, 186 00, Praha - Karlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
* spolupráce v rámci interního týmu Polytechny Consulting, a.s. při kompletním zpracování projektových žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU, s orientací jak na sociální, tak na podnikatelský sektor (sociální – ESF a investiční - ERDF projekty)
* analýza dotačního potenciálu klienta a jeho projektového záměru – vyhledání a základní posouzení vhodných dotačních titulů
* komunikace s příslušnými poskytovateli podpor, spolupráce s klienty
* dotační poradenství při realizaci projektů podpořených z prostředků strukturálních fondů EU – zpracování zpráv o realizaci a žádostí o platbu, zpracování žádostí o změnu projektu atd.
* spolupráce v rámci interního týmu při administraci a realizaci výběrových řízení klientů
* spolupráce na řízení vlastních projektů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na živnostenský list
* zajímavé finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod a bonusů
* nástup možný ihned
* zázemí stabilní a úspěšné společnosti
* zajímavá práce v perspektivním oboru
* možnost dalšího profesního růstu
* pracoviště v Praze s dobrou dostupností na metru linky B, stanice Křižíkova

Informace o náboru

Jak se přihlásit?
V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected] nebo [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Společnost Polytechna Consulting, a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Polytechna Consulting, a.s. - komplexní poradenství při čerpání dotací ze strukturálních fondů EU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* minimálně SŠ se zkušenostmi v oboru, nebo alespoň VŠ nejlépe ekonomického směru
* výhodou jakékoli prokazatelné zkušenosti v oblasti dotací z EU (zejména OPPIK, OPŽP, OPZ nebo i OPLZZ a OPPA)
* profesionální zručnost při práci s MS Office (Word, Excel)
* zodpovědnost a samostatnost
* klientský přístup založený na dobrých komunikačních a prezentačních schopnostech a příjemném vystupování
* analytické schopnosti, projektové a kritické myšlení, řízení času, smysl pro celek i detail, orientace na výsledek
* týmový hráč
* anglický jazyk výhodou - nevyžadujeme
* řidičský průkaz B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2742357  Dátum zverejnenia: 29.9.2016