Obchodnik - asistentka prodeje

Drajdr s.r.o.

Místo práce
Doudlevecká 26, 323 00 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
50000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost MetLife Inc. Plzeň do svého týmu přijme nového schopného kolegu/ni, který se bude starat o stávající klienty a aktivně vyhledávat nové. Jste komunikativní, flexibilní a máte příjemné vystupování – tak hledáme právě Vás. Nabízíme nadprůměrné ohodnocení podle vaší odvedené práce a nadstavbový benefit 120.000,- Kč, nabízíme Vám zúročení Vašich zkušeností až 150% provize, zázemí a proškolení kvalitní nadnárodní firmy. Volnou prac.dobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Životní a zdravotní pojišťovna
ID: 2836982  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000,-