Asistentka/Office manager

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

asistentské a administrativní práce
obsluha recepce
vyřizování pošty, smluvní agendy a fakturace
zajištění kompletního chodu kanceláře

Informace o náboru

Požadavky:

SŠ s maturitou
praxe na obdobné pozici
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC na min. uživatelské úrovni
spolehlivost, pečlivost, loajalita
organizační schopnosti a flexibilita

Nabízíme:

HPP na ¾ úvazku
práce ve stabilní společnosti
příjemné pracovní prostředí
stravenky, kafetérie
5 týdnů dovolené
mobilní telefon
příspěvek na penzijní připojištění

Souhlasím, aby společnost Dunross Recruitment, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti úspor energií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka/Office manager.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2758403  Dátum zverejnenia: 10.10.2016