PHP Programátor/Webdeveloper

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vývoj, implementace a správa back-endu webů a internetových aplikací
- vývoj, implementace a správa front-endu webů a internetových aplikací
- kódování HTML 5, CSS 3, Javascript, AJAX..

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce ve stabilní společnosti
příjemné a přátelské pracovní prostředí
různorodá práce v oblasti vývoje
pružná pracovní doba
možnost HO
dobrá dopravní dostupnost
stravenky aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se tvorbou webových stránek, aplikací a internetovým marketingem, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici PHP Programátor/Webdeveloper.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3101979  Dátum zverejnenia: 14.6.2017