Projektový manažer s NJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- koordinace týmu projektových manažerů
- hlavní odpovědnost za monitorování, řízení a koordinaci skupiny strategických projektů (v souladu s firemními zásadami, principy a cíli, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu projektu)
- vydávání doporučení týkající se strategie jednotlivých projektů a prostředků, které budou ovlivněny
- zodpovědnost za tvorbu procesní dokumentace ke stávajícím a fungujícím procesům napříč společností, jejich optimalizace a kontinuální zlepšování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13 výplat v jednom roce
- řada dalších benefitů - až 25 dní dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, zaměstnanecká slevy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Úspěšná mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- německý jazyk na komunikativní úrovni (anglický jazyk výhodou)
- zkušenost s vedením projektů 3 – 5 let
pokročilá znalost práce na PC (MS Office, internet)
- proaktivní přístup, schopnost analytického myšlenía logického uvažování
- samostatnost, pečlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2668581  Dátum zverejnenia: 29.7.2016