Sw architekt/ka ostrava

E LINKX a.s. (MPSV)

Místo práce
Novoveská 1262, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací (251)

Pracoviště a kontakty

Firma:E LINKX a.s., IČ 25847180
Pracoviště:E LINKX a.s.,, Novoveská 1262/95, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové aktivity, jazyková výuka
Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme posilu do našeho týmu, který se zabývá vývojem logistického informačního systému (např. pro společnost PPL)

Popis pozice:
Primární zodpovědnost v následujících oblastech:
- zavádění nových technologických trendů do vývojářské komunity společnosti
- zavádění architektonických a implementačních standardů a vzorů do vývojářské komunity společnosti
- revize a refactoring části existujících zákaznických řešení při jejich zásadním rozvoji
- interní technologický konzultant

Přímá účast / spolupráce v následujících oblastech
- spolupráce se zákazníkem při analýza a definice požadavků na rozvoj produktu či služby
- detailní technický design nových SW projektů vč. odhadů pracnosti (implementační části) řešení
- dohled a participace na vlastní implementaci řešení
- technická spolupráce při plánování a realizaci (typicky integračních) testů,

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oboru IT, v roli senior SW developera / SW architekta
- znalost technologického pozadí (nejen) technologií Microsoft (především C#, .NET, ASP .NET, WCF, MS SQL, cloudových řešení, ..)
- schopnost vedení týmu vývojářů a organizace jejich práce
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- analytické schopnosti a systematické myšlení

Více o nás na www.elinkx.cz
Email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11183110795

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2790454  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45000 Kč/měsíc