Seřizovač lisů a CNC strojů - 28 000 Kč (svoz Zdarma)

ECONEX GROUP s. r. o.

Místo práce
Turnov, Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
24.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha dvourázových a vícerázových lisů, CNC strojů
- přeměřování vyrobených dílů posuvkou a mikrometrem
- úprava nastavení stroje v rámci stanovených odchylek tak, aby výrobky odpovídaly příslušné výkresové dokumentaci
- práce na 2 směny (ranní a odpolední)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 110 Kč/hod.
- prémiová složka 36 Kč/hod.
- čtvrtletní prémie
- roční bonus
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu nebo svoz z Liberce ZDARMA
- práci ve 2 směnném provozu (ranní/odpolední)
- možnost kariérního a finančního růstu
- nejstabilnější práce v kraji

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost má zastoupení v 70 pobočkách po celém světě, a to s počtem 8 300 zaměstnanců. Je předním světovým výrobcem mechanických upevňovacích komponent a systémů, které dodávají firemním klientům zejména v oblasti automobilového průmyslu, stavebnictví, elektroniky, letectví a zdravotní techniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

vyučení v technickém směru

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení v technickém směru
• umíte číst výkresovou dokumentaci – postačují znalosti ze školy
• máte zkušenosti s měřením délky – posuvné měřidlo, mikrometr

Bude pro Vás výhodou, pokud:
• máte už zkušenost s podobnou pracovní pozicí
• se domluvíme na nástupu co nejdříve

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ECONEX GROUP s. r. o. je mladá společnost, která vznikla v roce 2015 v Liberci. Jsme malá lokální agentura striktně zaměřená na kvalitu, osobní přístup a maximální profesionalitu. Díky naší tvrdé a kvalitní práci se nám daří rozvíjet a expandovat. Tým profesionálů s bohatými zkušenostmi z nadnárodních agentur může i Vám pomoc sehnat dobrou a stálou práci.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2703314  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 28 000 Kč/měs.