Elektro mechanik/mechanička, obchodník/obchodnice - technik/technička

Ekorex - Consult, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Lužci 657, 533 41 Lázně Bohdaneč, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ekorex - Consult, spol. s r.o., IČ 47451394, http://www.ekorex.cz
Pracoviště:Ekorex-Consult, spol. s r.o., Na Lužci 657, 533 41 Lázně Bohdaneč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč.
Místo je vhodné i pro absolventy.
Práce na směny: 1 - 3
Pracovní náplň: práce na montáži a kompletaci výrobků, jejich servis a montáž i u externích zákazníků, práce ve výškách. Po získání praxe bude provádět obchodně - technickou činnost při přípravě, realizaci obchodních a montážních zakázek. Pracovník bude poskytovat technické poradenství a prezentovat výrobky. Součástí práce bude cestování a práce v rámci ČR, podmínkou je řidičský průkaz sk. B.
Doplňující text: elektromontáže výrobků, servis, obchodní činnost, technické poradenství v oblasti MaR.
Pracovník bude projednávat obchodní zakázky, bude komunikovat se zákazníky. Musí ovládat AJ, další jazyk je výhodou.
Pracovník bude mít dobré pracovní podmínky, bude mít nárok na služební telefon, běžné příspěvky na jídlo apod.. Ve mzdovém výměru bude mít nárok na automatickou roční valorizaci mzdy a příspěvky na ujeté kilometry. Po zapracování a prokázání schopnosti zvládat toto pracovní místo, bude mít možnost získat další výhody.
Požadujeme: Podmínkou je vzdělání v oborech elektro, aktivní využívání §50 vyhl.
Požadovaná praxe: Předpokládáme několikaletou praxi v oboru MaR, základní znalost zařízení a komponentů používaných v oblasti MaR nebo v příbuzných oborech.
Nabízíme:dobré pracovní podmínky a prostředí, po zapracování možnost dalších zaměstnaneckých výhod

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11590140740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2770459  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 24000 Kč/měsíc