Administrátor/ka nákupu - autodíly

ELIT CZ, spol. s r.o.

Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš začít svou kariéru v nákupním oddělení?
Jsi organizačně schopný/ná a máš analytické myšlení?
Nebojíš se začít na startovní pozici, pracovat na sobě a mít možnost kariérně se dále posouvat?
Říkáš si ANO? Pak právě TEBE hledáme!!

KLÍČOVÉ ZODPOVĚDNOSTI NA TÉTO POZICI:
OVĚŘOVÁNÍ TERMÍMŮ DOSTUPNOSTI DÍLŮ

- Vyřizování urgentních požadavků zákazníků
- Telefonická a emailová komunikace s dodavateli, převážně ze zahraničí

AVIZACE A PŘÍJEM ZÁSILEK NA SKLAD

- Komunikace s oddělením logistiky a dopravy
- Zpracování dodavatelských faktur
- Řešení diferencí v dodávkách

PODPORA TÝMU NÁKUPČÍCH

- Zajišťování expresních dodávek od dodavatelů
- Organizace vratek zboží dodavatelům
- Operativní podpora

Koho hledáme:
Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

• máš SŠ vzdělání, nejlépe technický směr, ale chceš se i nadále mimo školu učit novým věcem,
• pokud máš zkušenost na technicko-administrativní pozici, je to výhodou, není však podmínkou
• dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš dobře MS Office-zejména Excel a Word),
• jsi velmi komunikativní a máš už třeba nějakou zkušenost s komunikací se zákazníky a dodavateli
• máš aspoň trošku obchodního ducha a spokojíš se jedině s nejlepšími výsledky,
• umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování,
• něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia),
• zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky,
• jsi samostatný/ná ale zároveň chceš být součástí fajn týmu.

Co ti za tvou skvělou práci nabídneme?
Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde by se nedalo nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• zajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti
• fixní plat plus motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků
• denní komunikaci v angličtině
• přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a kteří tě rádi zasvětí do svěřené práce a budou ti v případě potřeby velkou a hlavně zkušenou oporou
• možnost osobního rozvoje,zajímavých školení
• můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
• systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• nastoupit můžeš kdykoli po dohodě

Zaujala tě naše nabídka?
Tak neváhej a pošli svůj životopis ať tě můžeme co nejdříve uvítat na osobním pohovoru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3122217  Dátum zverejnenia: 11.8.2017