Ekonom společnosti

ENERGOCHEM a.s.

Místo práce
Karásek 1767/1, 621 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za řízení ekonomického úseku, tvorba finančních rozpočtů a sledování jejich čerpání
- příprava a kontrola účetních dokladů a rozdělení na střediska, komplexní vedení a zpracování podkladů společnosti
- jednání s bankami a platební styk
- dohled nad dodržováním pracovních postupů a plněním daných termínů
- finanční řízení projektů, kalkulace, analýza hospodaření, statistiky
- zpracování směrnic a pravidel ekonomického řízení organizace
- podílení se na řízení organizace

Požadujeme:
- Znalost a) finančního řízení společnosti
b) účetnictví
c) manažerského účetnictví
d) personalistiky
e) controllingu
f) reportingu
g) daňové problematiky
- Znalost AJ, znalost RJ – výhodou.
- Praxe na obdobné pozici v dané oblasti.
- ŘP skupiny B.
- Časová flexibilita.
- Spolehlivost a pečlivý přístup k řešení svěřených úkolů.
- Komunikativnost.
- Týmový přístup.
- Loajalitu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zodpovědnou a týmovou práci.
• Zázemí ryze české společnosti.
• Odpovídající finanční ohodnocení.
• Pružnou pracovní dobu.
• Typ úvazku: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Datum nástupu: ihned / dle dohody, 1.8.2016

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Ekonomika, finance, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Expert
Fakturace - Expert
Mzdové účetnictví - Expert
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Expert
Pokladna - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ENERGOCHEM a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na komplexní dodávky investičních celků formou na klíč - EPC.
Naši zaměstnanci a experti disponují dlouholetými zkušenostmi a rozsáhlými znalostmi. Podíleli se na mnoha úspěšně realizovaných projektech v ČR a ve světě.
Naším cílem je poskytování služeb a dodávek v nejvyšší kvalitě v oborech:
 ENERGETIKA
 PLYNÁRENSTVÍ
 VODNÍ HOSPODAŘSTVÍ
Společnost ENERGOCHEM a.s. je součástí skupiny SAFICHEM GROUP. Navazuje na dlouholeté zkušenosti a odbornost společností ve skupině.
ID: 2596113  Dátum zverejnenia: 6.6.2016