Technici - plánování výroby převodovek automobilů

EngiTec Office s.r.o. (MPSV)

tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:EngiTec Office s.r.o., IČ 03201708
Pracoviště:EngiTec Office s.r.o. Škoda Auto, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: telefonicky: 733 550 169 nebo emailem: [email protected]

Plánování technologie nových výrob převodovky motorových vozidel. Místo činnosti MB. Požadavek technického vzdělání SPŠ nebo VŠ technického směru v oblasti strojírenství, konstr.mot.vozidel, obecná strjírenská výroba. Vhodné i pro absolventy TU (Bc., Ing.). Znalosti: práce s MS Office, práce s elektronickou poštou (MS Outlook), znalost MS Excel, dobré jazykové znalosti NJ, další jazyk AJ výhodou, ŘP sk. B. Komunikativnost, organizační schopnosti, časová flexibilita, odpovědnost, důslednost, pečlivost, schopnost samostatné práce. Nástupní mzda od 20.000,- Kč do 35.000 dle stupně vzdělání a praxe. Životopis s kontaktními údaji zašlete na náš e-mail [email protected]. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11766070707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2824672  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 35000 Kč/měsíc