Administratívny pracovník - Vodič

ESC sk&cz s.r.o.

Místo práce
Skandinávská 2 (pri OC AVION Brno), Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 20600 Kč/měsíc, upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- príjem, výstupná kontrola a výdaj zariadení v servise
- evidencia zariadení v informačnom systéme spoločnosti
- testovanie základných funkcií
- administratívne práce súvisiace s pozíciou pracovníka logistu
- vodič - zvážanie zásielok z okolitých predajní - 3 hodiny z pracovného času

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mladý kolektív
- spolupráca s prestížnym lídrom na slovenskom trhu

Informace o náboru

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na [email protected] . K životopisu prosím priložte aj FOTOGRAFIU. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hľadáme precíznych, zodpovedných a komunikatívnych ľudí s príjemným vystupovaním. Vyžadujeme profesionálny prístup a ochotu pracovať na smeny. Skúsenosti s predajom výhodou. Veľmi radi uvítame aj absolventov.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ElektroServisné Centrum (ESC)sk&cz je dcérska spoločnosť spoločnosti ESC sk, ktorá je jednotkou na slovenskom trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov nielen na Slovensku ale aj v Českej republike. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Motorola, Sony, Microsoft, Lenovo, APPLE iPhone, Blackberry, Alcatel, Emporia, Maxcom, Pocketbook a TV/AV/IT techniky Samsung.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1955024  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16500 - 20600 Kč/měsíc, upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore