Administrativní pracovník/ice

Eurocykl Herdegen s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jablonského 600, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci cestovních kanceláří a agentur (42212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Eurocykl Herdegen s.r.o., IČ 25868080
Pracoviště:Eurocykl Herdegen s.r.o., Plzeň, Jablonského 600/3, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis zasílejte na e-mail: [email protected]
Náplň práce: práce s rezervačním systémem CK, odbavování zájezdů, komunikace
se zahraničními partnery, komunikace se zákazníky Požadujeme dobrou znalost angličtiny (min. pokročilá), němčiny (min. středně pokročilá), ŘP skup. B, práci na PC (Microsoft office), rychlé a bezchybné psaní na klávesnici. Všeobecný zeměpisný přehled. Důležitý je velmi pečlivý a zodpovědný přístup ke všem činnostem CK.
Nabízíme práci ve stabilní firmě s 23 letou tradicí a profesionálně pořádanými zájezdy.
PP na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11705800727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2805386  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc