Čalúnnik -Nábytok £7.20 do £ 11 na hodinu - Práca v UK

Euroforce People Solutions

Miesto práce
Máme klientov po celej UK, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čalúnenie , obťahovanie a tapacírovanie
- Vedieť si pripraviť potrebný materiál či komponenty podľa špecifikácií
- Kontrola materiálu a komponentov ( vedieť rozlísiť poškodený materiál a použiteľný materiál, defekty kože, farby atď)
- Vytvoriť konečný produkt , vo vysokej kvalite a podľa špecifikácii klienta
- Uchádzač musí vedieť pracovať s rôznymi materiálami ako koža, lepidlá či pena

• Výhodny plat – možnosť zvýšenia , možnosť nadčasov
• Záruka práce 39/40 hodín týždenne, práca dlhodobá
• Asistencia po príchode do UK alebo pri relokovaní
• Ubytovanie
• Asistencia pri NI čísle (číslo poistenca), bankového účtu či UK tel.čísla
• Vyzdvihnutie z Letiska Manchester/Liverpool
• Každý kandidát má tel. kontakt na svojeho agententa ktorého môže kontaktovať podľa potreby počas celého pobytu v UK

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Máme rôznych klientov po celej UK , kazdý klient má iné požiadavky no u každého klienta musíte prejsť testom zručnosti aby Vám náš klient ponúkol pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čalúnicstvo je výhodou nie podmienkou , hlavná je prax a zručnosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Euroforce People Solutions je dynamická a progresívna medzinárodná pracovná agentúra, ktorá sa zameriava na spájanie najlepších talentov z Európy s prvotriednymi pracovnými príležitosťami vo VB. Sme energická agentúra, ktorá poskytuje plnohodnotný servis pre našich klientov, ako aj kandidátov. Veríme, že služby, ktoré poskytujeme, sú tie najlepšie.

Euroforce je európska agentúra, ktorá má skúsený tím v získavaní pracovníkov a poskytuje široké spektrum zamestnaní v rôznych odvetviach, naše vzťahy s poprednými zamestnávateľmi nám umožňujú ponúknuť kandidátovi manažérske, kvalifikované aj nekvalifikované práce po celej Veľkej Británii.

Existuje celý rad výrobných odvetví vo Veľkej Británii, kde kvalifikovaní uchádzači sú nedostatkovým tovarom, vrátane výroby čalúnenia, nábytku, oblečenia, textilu, automobilov, železničnej infraštruktúry a oceľových konštrukcií. V poslednom období sme úspešne dosadili do zamestnania tisíce pracovníkov z rôznych členských štátov EÚ.

Euroforce poskytuje pomoc pri vyzdvihnutí na letisku, pomoc s prekladaním, ubytovaním, registráciou a pomoc s právnymi záležitosťami pre všetkých našich európskych kandidátov. Neberieme žiadne poplatky, odmenou nám sú spokojní klienti a kandidáti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2721466  Dátum zverejnenia: 12.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou