Manažer vývoje

EURONA s.r.o.

Lhota za Červeným Kostelcem 261, 549 41 Červený Kostelec, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
25 000,- - 35 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení a plánování vývoje, koordinace navazujících činností (postupy, kontrolní činnosti, výroba, inovace atd.)
Znalost a aplikace příslušné legislativy a norem kvality
• Stanovování specifikací na suroviny a výrobky
• Podíl na vývoji a koordinaci výroby nových produktů.
• Podíl na hledání nových vývojových a technologických řešení.
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• Koordinace outsourcovaných činností

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní společnosti
• motivující finanční ohodnocení
• služební mobilní telefon, služební notebook
• závodní stravování
• pružnou pracovní dobu
• další vzdělávání

Informace o náboru

strukturované životopisy zasílejte na [email protected], nebo volejte na 491477371 Eva Šefcová

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

chemické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ chemického zaměření s přiměřenou praxí a zkušenostmi (případně SŠ vzdělání
s dlouholetou praxí a zkušenostmi v chemickém odvětví)
• Manažerské schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť
a aktivní snaha se neustále vzdělávat
• Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Eurona s.r.o., výrobce české, ekologicky šetrné bytové a tělové kosmetiky
ID: 2715451  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000,- - 35 000,-