Dělník ve výrobě nerudných surovin - horní tašovice

EUROVIA Kamenolomy, a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 1 2 Stružná, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 22500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:EUROVIA Kamenolomy, a.s., IČ 27096670, http://www.eurovia.cz
Pracoviště:EUROVIA Kamenolomy, a.s.-010 Lom Horní Tašovice, Horní Tašovice 1, Stružná, 364 71 Bochov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 19500 do 22500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva
Požadujeme: nástup 1.12.2016 nejpozději však 1.1.2017, minimálně SOU vzdělání, flexibilitu, fyzickou zdatnost
Uvítáme: průkaz strojníka pro kolové nakladače, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, praxi při hornické činnosti
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda 19.500,- - 22.500,- včetně 50 % prémií ze základní mzdy, náborový příspěvek 10.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, příspěvek na penzijní připojištění.

Poslední změna:2016-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11644440758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2830385  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19500 - 22500 Kč/měsíc