Provozní technik

Experis

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Louny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní TVÉ práce bude údržba strojů na montážních linkách spolu s optimalizací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro stabilního zaměstnavatele a profesní růst je samozřejmost, k tomu všemu TY navíc získáš:
- Práci v mladém a přátelském kolektivu a s tím spojenou super atmosféru
- Navýšení platu po zkušební době
- 5 týdnů dovolené
- Dotovanou stravu, stravenky
- Benefitní poukázky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příplatek za docházku
- Odměny pro věrné zaměstnance
- 13. plat
- Očkování proti chřipce
- Kurzy cizích jazyků v pracovní době (AJ/NJ)
- Odměny pro dárce krve
- Každoroční navýšení mzdy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Už tě nebaví nadnárodní koncerny a velké výrobní haly s neosobním přístupem? Můžeme Ti nabídnout šanci být důležitým členem přátelského týmu, práci v pohodové atmosféře i usínání s čistou hlavou! Máš-li technický přehled, elektro vzdělání a chceš se do práce těšit, pak se přihlas na nově otevřenou pozici Provozního technika!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a montáží ventilů pro klimatizační jednotky, hledáme právě TEBE, pokud splňuješ následující požadavky:
- Máš elektro vzdělání či praxi ve strojírenství
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. §5, pro TEBE není žádný problém
- Umíš číst v technické dokumentaci a máš technický přehled
- Vyznáš se v programování PLC, Mitsubishi, Siemens
- Orientuješ se v základech angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2734461  Dátum zverejnenia: 15.5.2017