Junior Frontend/Backend Developer

Experis

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projdete intenzivním školením pro Vaši pozici.
Seznámíte se s oddělením, kde budete pracovat a s jeho interními postupy.
Ke všem vašim výstupům dostanete zpětnou vazbu.
Naučíte se:
· Profesionálně pracovat s JavaScript, HTML,CSS.
· Ovládat dabáze (My SQL, MS SQL, Oracle).
· Jak vyvíjet ERP/CRM systémy.
· Frontend a backend vývoj.
· Framework development.
· Budete se aktivně podílet na nejrůznějších projektech.
· Po zaškolení budete mít možnost samostatně pracovat a implementovat svoje myšlenky a aplikace do vývoje systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Motivující platové ohodnocení.
· Flexibilní pracovní doba.
· Možnost zkráceného úvazku.
· Moderní kancelář v centru města Brna.
· Inspirativní pracovní prostředí.
· Přátelská atmosféra v týmu.
· Dlouhodobá spolupráce na projektech.
· Systém benefitů (stravenky, občerstvení na pracovišti).
· Relax zóna s ping-pongem, knihovnou a Playstation.
· Firemní akce (společenské i sportovní).
· Sickdays.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Menší ryze česká softwarová společnost, která se zaměřuje na vývoj, implementaci a podporu vlastního informačního systému.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Administrace Oracle Database - Pokročilý
Administrace Microsoft SQL Server - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro juniorní pozice hledáme kandidáta, který má:
· Alespoň jeden dokončený projekt (vlastní domácí projekt, diplomová práce, etc.).
· Znalost algoritmizace.
· Zkušenost s databázemi (MySQL, MSSQL, Oracle; manipulace, data mining).
· Zkušenost s JavaScript, HTML a CSS.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2874615  Dátum zverejnenia: 4.1.2017