JavaScript programátor

Experis

Místo práce
Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vývoj frontend webových aplikací založených na JavaScriptu
příležitostný vývoj backend aplikací založených na JVM (Java Virtual Machine)

Zaměstnanecké výhody, benefity

5. týdnů dovolené
placené přesčasy a hodiny na cestě
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění (2 500 Kč/měsíčně)
příspěvek na výuku AJ
cafeterie - kultura, sport, zdraví (8 000 Kč/rok)
home office 1 den v týdnu
volná pracovní doba s fixními úseky (9:30-11, 14-16)
školení, konference, workshopy
firemní akce
stravenky (70 Kč)
nápoje na pracovišti (vody, káva, čaj) a ovoce
bonusová dovolená (5, 10, 15 let → 2, 4, 6 týdnů navíc v daném roce)
dar ke svatbě
dárek k narození miminka
očkování proti chřipce
oční prohlídka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Původně švýcarská firma, která se zabývá vývojem softwaru pro návrh, kompozici a produkci personalizovaných dokumentů v oblasti komunikace firem se zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

máte dobrou znalost Javascript, a znalostí TypeScript si u nás pozici ještě vylepšíte
znáte HTML (ideálně HTML5), CSS
přivítáme znalost principů reaktivního programování
znalost Java EE bude výhodou
jste nadšenec do nových technologií
ceníme si samostatnosti a zodpovědnosti
domluvíte se anglicky nebo zvládáte AJ minimálně na úrovni technické specifikace
máte relevantní praxi nebo nás přesvědčíte nějakým svým projektem
hledáme vývojáře, nikoliv kodéry

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3146956  Dátum zverejnenia: 31.7.2017